• Kancelaria Radcy Prawnego Anna Schelski
Radca prawny Anna Schelski

O mnie

O mnie

Jestem absolwentką studiów Master of German and Polish Law (LL.M.) przy Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie nad Odrą oraz magistrem prawa Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. W 2013 r. zostałam wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego oraz gospodarczego, jak i w obsłudze osób fizycznych, w szczególności z zakresu transgranicznych spraw spadkowych. 

W swojej pracy wyszukuję skuteczne rozwiązania prawne dla Klientów, w pełni uwzględniając ich potrzeby oraz oczekiwania. Do każdej sprawy podchodzę z pełnym zaangażowaniem i pasją, pozostając w stałym kontakcie z Klientem i informując go o postępach w sprawie.

Sercem na Śląsku

Pomimo odbywania studiów oraz aplikacji radcowskiej poza Śląskiem, śląskie korzenie były dla mnie zawsze istotne. W Bytomiu nie tylko prowadzę Kancelarię ale i mieszkam. Historyczne ruchy migracyjne pomiędzy Śląskiem, a Republiką Federalną Niemiec skutkują mnogością transgranicznych spraw spadkowych. Kancelaria ma na swoim koncie rozwiązanie wielu spraw polsko-niemieckich, dzięki czemu zadowolenie Klientów widoczne jest w udzielonych mi referencjach.

Doświadczenie
Poprzez stałą współpracę z jedną z prężnie działających Kancelarii Komorniczej efektywnie odzyskuję zasądzone dla Klientów należności. Natomiast wieloletnia współpraca z Kancelarią Notarialną daje mi możliwość pełnego zabezpieczenia Państwa interesów i kompleksowego rozwiązywania spraw spadkowych, także w formie ugodowej. 

Pracuję w języku polskim oraz niemieckim.
 

Masz pytania? Skontaktuj się